Genital Estetik
Genetik estetik operasyonlar vajen ve vulvanın doğuştan veya çeşitli sebeplerle sonradan oluşan şekil bozukluklarının giderilmesi için kullanılır. Genital organlardaki şekil bozuklukları kadınlarda güvensizliği ve utangaçlığı tetikleyebilir ve cinsel yaşamı olumsuz etkileyebilir.
En sık yapılan genital estetik operasyonlar; labioplasti, labia minoraların küçültülmesi, hudoplasti, mons pubis germe ve vajinoplastidir.

Labia minoraların küçültülmesi:
İç labiaların sarkıklığını düzeltmek için labia minora küçültme yapılır. Genel veya lokal anestezi altında yapılabilir. Operasyon 30 dakika sürer ve hasta aynı gün hastaneden taburcu olabilir. Antibiyotikler ve ağrı kesici 1 hafta kullanlır.. Dikişler iki veya üç hafta içinde kaybolur ve ardından hasta cinsel ilişkiye girebilir.

Labioplasti:
Vücut ağırlığındaki dalgalanmalar ve yaşlanma dış labiaların sarkmasına veya hacmini kaybetmesine neden olabilir. Bu nedenle estetik olmayan bir görüntü oluşur. Bu sorunları gidermek için labioplasti uygulanır.
Dış labiaların sarkması durumunda vücudun başka bir bölgesinden elde edilen yağ, hacimli hale getirmek için dış labialara enjekte edilebilir. Labioplasti lokal veya genel anestezi altında yapılır ve genellikle dikiş atılmasına gerek yoktur.

Estetik kasık ameliyatı:
Pubis göbeğin altında bulunur. Yaşlanma bu bölgenin sarkmasına ve elastikiyetini kaybetmesine neden olur. En sık karşılaşılan şikayet bu bölgede yağlanma olmasıdır. Liposuction tedavisi uygulanarak bu sorun çözülebilir ve fazla deri alınır.
Hudoplasti: Klitoris üzerinde bulunan fazla derinin alınmasıdır. Lokal veya genel anestezi altında yapılabilir.
Vajinoplasti: Doğumlar ve yaşla vajinal dokularda sarkma ve genişleme oluşabilir. Genel anestezi altında fazla mukoza alınır ve destek dokuları güçlendirilir.KategoriÇalışma Alanları

ÇALIŞMA ALANLARI

ADRESNamık Kemal Mah. Sütçü İmam Cad. no: 28/34 Fera Business Ümraniye K: 3 D: 18 34762 Ümraniye/İstanbulTELEFON(0216) 771 07 88 – 0552 748 20 45BİZE YAZINinfo@yasemincakarkement.comRANDEVU ALINRandevu sayfamızı ziyaret ederek hızlıca randevu alın.